Шосты школьны дзень

 

Рэжым работы   ўстановы  адукацыі ў шосты школьны дзень

                      з 9.00 да 16.00.



Работа аб'яднанняў па інтарэсах у суботу

развернуть

 

Назва

Час правядзення

Удзельнікі

Кабінет

Настаўнік

 Сваімі рукамі

9.00-10.40

5-8 кл

каб. 3 кл

Літвіновіч С.А.

 Судамадэліраванне

9.00-12.30

5-9кл

майстэрня

Роліч А.М.

 Мелодыя

10.50-12.30

2-6 кл

каб. ням.мовы

Анціпава М.Ч..

 Фантазёры

11.45-12.30

1-4 кл

каб. 3 кл

Літвіновіч С.А.

Першыя крокі выдаўца

10.50-11.35

6-8 кл

каб.інфармат

Алёшка М.Э.

свернуть

Факультатыўныя заняткі 

развернуть

 

9.00-9.45  Абагульняльны факультатыўны курс
па біялогіі
10 кл каб.гісторыі Баравая А.І.
9.00-9.45   Секреты синтаксиса и пунктуации   9кл каб.ням.мовы Арловіч М.Я.
9.00-9.45  Гадзіна спорту і здароўя 11кл спартзала  Кібалка І.А.
9.55-10.40  Практыкум па пунктуацыі беларускай
мовы
11кл каб.бел.мовы Анціпава М.Ч.

10.55-11.40 
Гадзіна спорту і здароўя 10кл спартзала  Кібалка І.А.
9.55-10.40 Абагульняльны факультатыўны курс
па біялогіі
9 кл каб.ням.мовы Баравая А.І.
10.50-11.35   Паўтараем матэматыку 11кл каб.матэм Сапун Л.І.

 

свернуть

Графік правядзення кансультацый педагага сацыяльнага для бацькоў у красавіку

развернуть

Влияние вредный привычек родителей на развитие детей 

Семейное собрание как форма разрешения конфликтных вопросов

 

11.04

 

25.04

 

свернуть

Графік правядзення заняткаў для навучэнцаў па фарміраванні бяспечных і адказных паводзін

развернуть

 Час правядзення заняткаў  10.50-11.35

 

21.04

“Учусь чувствовать и понимать"

1-5кл
25.04 “Как и почему принимают наркотики" 6-8кл
свернуть

План шостага школьнага дня 21.03

развернуть

План выхаваўчых мерапрыемстваў 14.03

развернуть

План мерапрыемстваў 07.03.2020

развернуть

План выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты дзень на 2 чвэрць

развернуть

02.11

Грамадзянска-патрыятычнае  выхаванне

Экскурсія  “Як жылі нашы продкі”
Гадзіна гісторыі “Рэкі мінулага”
Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?”

1-4 кл

5-7кл

8-11 кл

 Кляпец А.А.

Роліч А.М.

Касач А.А.

09.11

Інтэлектаульнае  выхаванне

Турнір знаўцаў “Матэматычныя лабірынты”

1-4 кл

 Карыба Т.І.

Пазнавальная віктарына “Хачу ўсе ведаць”

5-8кл

Анціпава М.Ч.

Тэматычная дыскатэка “Стань лепшым і табе будзе лепш”

8-11 кл

Літвіновіч С.А.

16.11

Дзень здароўя

Спартландыя “У здаровым целе - здаровы дух”

2-11кл

Кібалка І.А.

Кляпец А.А.

23.11

Фарміраванне ЗЛЖ

Гульня “Падарожжа на краіне  Здароўя”

1-6 кл

Анціпава М.Ч.

Ток-шоу “Карысныя і шкодныя звычкі”

7-10 кл

 Баравая А.І.

Наведванне  тэатра Я.Купалы  г.Мінска

11 кл

Алешка М.Э.

30.11

Маральнае

выхаванне

 Свята калыханкі

1-4кл

Карыба Т.І.

 Сяброўскі турнір “Жить - добро творить”

5-7кл

 Арловіч М.Я.

Прагляд і абмеркаванне відэафільма  «СПИД: мифы и реальность»

8-11кл

Алешка М.Э.

07.12

Прававое выхаванне

Квэст-гульня “Дзеці маюць права”

1-6кл

Хрытанкова Н.В.

Конкурс насценных газет “Правы і абавязкі”

5-9кл

Кл.кіраўнікі

Брэйн-рынг “У гасцях у Феміды”

10-11кл

Роліч А.М.

14.12

Дзень здароўя

Свята баскетбола

1-11кл

 Кібалка І.А.

 Кл.кіраўнікі

21.12

Працоўнае  і эстэтычнае выхаванне

 Акцыя “Сустракаем Новы год”

 

1-11кл

Кл.кіраўнкі 1-11кл

Майстар-клас “Навагодні сувенір”

1-11кл

Літвіновіч С.А.

Кляпец А.А.

28.12

Выхаванне культуры быта і досуга

 Віктарына “Загадкі пра зіму”

 Дыскатэка “Навагодняя”

 Зімовы забавы

 

1-4кл

5-7 кл

8-11 кл

Кібалка А.Л.

Літвіновіч С.А.

Кл.кіраўнікі

 

Кожную суботу

Занятак па фарміраванню навыкаў бяспечных і адказных паводзін

1-11кл

Педагог сацыяльны

Работа піянерскага актыву

5-8кл

Педагог-арганізатар

Работа спартыўнай залы:спартыўныя  гульні,  трэніроўка каманд па гульнявых відах спорту; удзел у раённых спаборніцтвах

5-11кл

Кібалка І.А.

Стымулюючыя і падтрымліваючыя заняткі

1-11кл

Настаўнікі

Кансультацыі для бацькоў

 

Педагог сацыяльны

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня 1 чвэрць 2019/2020 н.г.

развернуть

Дата

Назва  мерапрыемства

Клас

Адказны

07.09 Грамадзянска-патрыятычнае  выхаванне 

Экалагічная экскурсія “Мы – сябры     прыроды”

1-4кл

Кляпец А.А.

Літаратурны турнір “Любі, ведай, шануй роднае слова!”

5-7кл

Анціпава М.Ч.

Дыскатэчная праграма“ БРСМ .17 гадоў разам”

8-11кл

Алешка М.Э.

14.09 Фарміраванне ЗЛЖ

Спартландыя  “ Сябруем со спортам”

1-4

 Хрытанкова Н.В.

Гульня-падарожжа “Піянерская скарбонка”

5-8кл

Літвіновіч С.А

Спаборніцтва па  футболу

8-11

Кібалка І.А.

21.09

Дзень бяспекі

 

Гульнёвая праграма “Школа правілаў дарожнага руху”

1-4кл

Кібалка А.Л.

Пазнавальная праграма “Азбука дарожных

знакаў”

5-8кл

Баравы В.І.

Спаборніцтва  інтэлектуалаў “Мы ведаем   усё пра бяспеку”

6-11кл

 Баравая А.І.

28.09

Маральнае выхаванне

Пазнавальная  гульня "  У краіне дабрыні і талерантнасці"

1-4кл

Карыба Т.І.

Акцыя “Клопат”

5-11 кл

Кл.кіраўнікі

05.10

Грамадзянскае

выхаванне

Акцыя “Мы Вас помнім, мы Вас любім” (віншаванне настаўнікаў-пенсіянераў)

Валанцерскі атрад

Літвіновіч С.А.

Віншавальная праграма “З днем настаўніка”

1-11кл

Кл.кіраўнікі

12.10

ЗЛЖ, сямейнае выхаванне

 Дзень  здароўя. 

Спартландыя “Мама і я – спартыўныя сябры”

1-6кл

Хрытанкова Н.В.

Дзень валейбаліста “Здароўе і спорт – заўсёды побач”

8-11кл

Кл.кіраўнікі

19.10

Працоўнае  і экалагічнае выхаванне

Акцыя “Дапаможам кніжкам”

Акцыі“Кветнік”, “Жоўты ліст”

 

1-11кл

 Кібалка А.Л.

Анціпава М.Ч.

Восеньскі баль

8-11кл

Арловіч М.Я.

26.10

Дзень школьных навук

 

Дзень інфарматыкі

 

1-11кл

 

Алешка М.Э.

Кл.кіраўнкі 1-11кл

свернуть

План выхаваўчых мерапрыемстваў 26.10.2019

развернуть

 

 

Дзень

школьных навук

9.55-10.40

Конкурс  “Самы хуткі наборшчык тэксту”

каб.

інф

5-7кл

11.40-12.25

Інтэлектуальная гульня “Займальная  інфарматыка”

каб.

інф

8-11кл

12.40-13.25

 Гульня “Камп’ютарная школа”

каб.і

нф

1-4кл

 

свернуть

План выхаваўчых мерапрыемстваў 19.10.2019

развернуть

19.10

Працоўнае  і экалагічнае выхаванне

Акцыя “Дапаможам кніжкам”

Акцыя  “Жоўты ліст”

1-4кл

5-11кл

12.40-13.25

11.00-13.00

 

 Кібалка А.Л.

Кл.кіраўнікі

Восеньскі баль

8-11кл

19.30-22.00

Арловіч М.Я.

свернуть