Шосты школьны дзень

 

Рэжым работы   ўстановы  адукацыі ў шосты школьны дзень

                      з 8.30 да 15.30.



Субота запрашае

развернуть

 


 

 

17 лютага 

10.50 

10.50-11.35

Творчая майстэрня “Падарунак для таты”

каб.3 кл

2-4 кл

Кляпец А.А.

10.50-11.35

Відэасалон “Топ 10 сучасных прафесій”

каб.гістор

5-8 кл

 Літвіновіч  С.А.,

кл.кіраўнікі

10.45 -13.30

Экскурсія ў музей воінаў-інтэрнацыяналістаў

г. Вілейка

9-11кл

Баравы В.І.

свернуть

Работа аб'яднанняў па інтарэсах у суботу

развернуть

 

 

Назва

 

Час правядзення

 

Удзельнікі

Кабінет

 

Настаўнік

 Сваімі рукамі

11.45-13.25

5-9 кл

каб. абс.працы

Літвіновіч С.А.

 Спадчына

9.00-10.40

 

2-4 кл

каб.4 класа

Карыба Т.І.

Суднамадэляванне

10.50-14.10 

5-11кл

майстэрня

Роліч А.М..

свернуть

Факультатыўныя заняткі 

развернуть

  9.55-10.40 

Факультатыўны занятак “АБЖ”

6 кл

 

свернуть

Кансультацыі для бацькоў

развернуть

Февраль

 суббота, 12.00-13.00

03.02 "Что необходимо знать о наркомании  и наркотиках"

10.02 "Не может быть ни одной причины бить ребёнка"

17.02 "Родителям о Снюсах"

24.02 "Административное правонарушение  подростка и наказание"

свернуть

План мерапрыемстваў шостага школьнага дня на 2 п-дзе

развернуть

 

ПЛАН  ВЫХАВАЎЧЫХ МЕРАПРЫЕМСТВАЎ

 У ШОСТЫ  ШКОЛЬНЫ ДЗЕНЬ  ІІ ПАЎГОДДЗЕ    2023/2024н.г 

  Дата

Мерапрыемства

Удзель-нікі

Адказны

13.01

Фарміраванне ЗЛЖ

Ранішнік “Раство Хрыстова”

2-7 кл

Карыба Т.І.

Ток-шоу “Камп’ютар і здароўе”

9-11кл

Баравая А.І.

Турнір “Снежны снайпер”

4-8 кл

Кібалка І.А.

Алімпіяда па ПДР

5-7кл

Баравы В.І.

20.01

Працоўнае і прафесійнае

выхаванне

Пазнавальная гульня “Прафесія – выратавальнік”

2-4 кл

Кляпец А.А.

Акцыя “Снежная сцяжынка”

5-7 кл

Кл.кіраўнікі

Камп’ютарнае тэсціраванне “Профіль”

9-11 кл

 

Алешка М.Э.

27.01

Сямейнае выхаванне

Поле цудаў “Сям’я традыцыямі моцная”

2-5 кл

Кібалка А.Л.

Сюжетна-ралявая гульня “Мае абавязкі ў сям’і”

6-8 кл

Касач А.А.

Экскурсія в вайсковую частку 2044 г. Смаргонь

9-11кл

Карыба Т.І.

03.02

Грамадзянскае  выхаванне

Квэст-гульня “Мая Беларусь”

2-4 кл

 Карыба Т.І.

Брэйнг-рынг «Мова родная, мова бацькоў»

8-9 кл

Анціпава М.Ч.

Вечар сустрэчы з выпускнікамі

10-11кл

Алёшка М.Э.

10.02

Фарміраванне ЗЛЖ

Гульнявая праграма “Загадкі доктара Айболіта”

2-4 кл

Хрытанкова Н.В.

Свята “Лыжня заве”

5-11кл

Кібалка І.А.

17.02

 Працоўнае і прафесійнае

выхаванне

Творчая майстэрня “Падарунак для таты”

2-5 кл

Кляпец А.А.

Відэасалон “Топ 10 сучасных прафесій”

6-8 кл

Літвіновіч С.А.

Аперацыя “Клопат”

9-11кл

Кл.кіраўнікі

24.02

Сямейнае выхаванне

Конкурсна-пазнавальная програма «Аты-баты, мы - салдаты»

2-5кл

Карыба Т.І,

класныя кіраўнікі

Ваенна-спартыўнае свята да Дня Абаронца Айчыны

6-11кл

 Баравы В.І.,

класныя кіраўнікі

02.03

Грамадзянскае і духоўна-маральнае   выхаванне

Гульня- конкурс “Пад небам Бацькаўшчыны”

2-4 кл

Літвіновіч С.А

Дзелавая гульня “Як паважаць чалавека”

5-7 кл

Касач А.А.

Экскурсія  ў музей гісторыі Вялікай Айчыннай вайны

8-11кл

Роліч А.М.

09.03

Фарміраванне ЗЛЖ

Квэст-гульня “У пошуках здароўя”

2-4 кл

Хрытанкова Н.В.

 Спартыўнае свята “У камандзе толькі дзяўчынкі”

5-11кл

Кібалка І.А., кл.кіраўнікі

16.03

Прафесійнае

выхаванне

 Пазнавальная гадзіна “Свет творчых прафесій”

Конкурс чытальнікаў “Жывая класіка”

2-11кл

Анціпава М.Ч., кл.кіраўнікі

23.03

Сямейнае выхаванне

Шоу талентаў  “Фабрыка зорак”

2-4 кл

Кібалка А.Л.

Семейны спрынт “Быць сям’ей здаровай модна”        

5-7 кл

Карыба Т.І.

Гутарка “Кожная сям’я шчаслівая па- свойму”

8-11кл

Баравая А.І

06.04

Грамадзянскае і маральнае   выхаванне

Фестываль  патрыятычнай песні  “Да подзвіга герояў песняй дакраніся”

 

2-11 кл

Карыба Т.І., кл.кіраўнікі

13.04

Фарміраванне ЗЛЖ

Фестываль  дваровых гульняў

2-5 кл

 Хрытанкова Н.В.

Спартыўнае свята “Алімпійскі талент”

6-11кл

Кібалка І.А.

20.04

Працоўнае  і прафесійнае

выхаванне

Акцыя  “Наш чыcты і прыгожы  аграгарадок”

2-4 кл

Кл.кіраўнікі

Акцыя “Абеліск”

5-11кл

Літвіновіч С.А.,

кл.кіраўнікі

27.04

Сямейнае выхаванне

 Агляд-конкурс “Сямейны радавод”

2-11 кл

 Баравая А.І., кл.кіраўнікі

Пасяджэнне клуба “Дыялог”

замяшчальныя сем’і

Кібалка А.Л.

04.05

Грамадзянскае і духоўна-маральнае   выхаванне

Прагляд і абмеркаванне фільма “Дзяўчынка шукае бацьку”

2-5 кл

Карыба Т.І.

Экскурсія  “Мірскі замак”       

6-9 кл

Касач А.А.

Віктарына “Тэрыторыя Перамогі”

10-11 кл

Анціпава М.Ч.

11.05

Фарміраванне ЗЛЖ

Спартыўнае  свята  “Спорт. Здоровье. Успех –это задача для всех!”

2-11 кл

Хрытанкова Н.В.

Кібалка І.А.

18.05

Працоўнае выхаванне

Інтэлектуальная віктарына “Угадай прафесію”

2-4 кл

Кібалка А.Л.

Аперацыя “Кветнік”

5-8 кл

Літвіновіч С.А.

Экскурсія  “Сельскагаспадарчыя прафесіі”

9-11 кл

Баравы В.І.

25.05

Сямейнае выхаванне

Мультсалон “ Сямейныя каштоўнасці”

2-4кл

Кляпец А.А.

Паход выхаднога дня  “Вясёлая прагулка разам»

5-7 кл

 Кл.кіраўнікі

Інтэрактыўны занятак “Як добра, што ёсць  бацькоўскі дом”

9-11 кл

Кібалка А.Л.

Кожную суботу

Заняткі гурткоў згодна графіку

2-11кл

Педагогі ДА

Работа кіраўніка па ваенна-патрыятычным выхаванні

2-11кл

Карыба Т.І.

Работа спартыўнай залы:  -спартыўныя  гульні , трэніроўка каманд па гульнявых відах спорту; удзел у раённых спаборніцтвах

5-11кл

Кібалка І.А.

Стымулюючыя і падтрымліваючыя заняткі

2-11кл

Настаўнікі

Работа камп’ютарнага класа

2-11кл

Алешка М.Э.

Кансультацыі для бацькоў

 законныя прадстаў-нікі

Кібалка А.Л.

 

свернуть