Нашы дасягненні

Конкурс "Живая классика"

развернуть

в  возрастной категории 5-6 классы:

диплом ІІ степени – Черная Елена

в  возрастной категории 7-8 классы:

диплом ІІІ степени  Слижевская Ксения

- в  возрастной категории 9-10 классы:

диплом І степени – Шарафанович Надежда 

свернуть

Итоги стендового моделирования май

развернуть

Итоги районного конкурса стендового моделирования

06.05.2020

По итогам конкурса определились победители и призеры в каждой из номинаций.

Номинация «Модели гражданской техники, собранные из наборов промышленного производства»:

1 место – Гончаров Илья, учащийся ГУО «Чурленский учебно-педагогический комплекс детский сад-средняя школа»;

2 место – Тарапович Дмитрий, учащийся ГУО «Чурленский учебно-педагогический комплекс детский сад-средняя школа»;

Номинация «Модели военной техники, собранные из наборов промышленного производства:

1 место – Кулинкович Егор, учащийся ГУО «Чурленский учебно-педагогический комплекс детский сад-средняя школа»;

1 место – Романенко Владимир, учащийся ГУО «Чурленский учебно-педагогический комплекс детский сад-средняя школа»;

2 место – Бурак Владимир, учащийся ГУО «Чурленский учебно-педагогический комплекс детский сад-средняя школа»;

   Номинация « Модели гражданской и военной техники, изготовленные из бумаги и картона»:

2 место – Гончаров Илья, учащийся ГУО «Чурленский учебно-педагогический комплекс детский сад-средняя школа»;

Поздравляем победителей и желаем успехов в техническом моделировании всем участникам конкурса стендового моделирования!

свернуть

Перамога ў рэспубліканскіх спаборніцтвах па зімовым шматбор'і "Здароўе"

развернуть

У рэспубліканскіх спаборніцтвах па зімоваму шматбор'ю "Здароўе" сярод навуэнцаў сельскай мясовасці Кібалка Анастасія заняла 1 месца ў асабістым заліку, які праходзілі у Навагрудку 26-28 лютага 2020 года і 2 месца ў камандным першынстве сярод навучэнцаў 11 класаў.

 

 

свернуть

Удзел у зімовым шматбор'і "Здароўе"

развернуть

Навучэнцы ўстановы адукацыі  у складзе раённай зборнай каманды  12 лютага прымалі ўдзел у  занальных спартыўных спаборніцтвах па зімоваму шматбор'ю "Здароўе". Каманда заняла 3 месца.

свернуть

Спаборніцтвы па судамадэльнаму спорту у г.Слуцку

развернуть

5-7 лютага навучэнцы установы адукацыі, члены гуртка"Судамадэліраванне", пад кіраўніцтвам Роліч Аляксея Мікалаевіча прымалі ўдзел у абласных і рэспубліканскіх спаборніцтвах па судамадэльнаму спорту ў г.Слуцку.

Кулінковія Ягор, вучань 7 класа, атрымаў Дыплом 2 ступені ў зімовым першынстве  Рэспублікі Беларусь "Гардэмарыны-2020"

  У асабістых першынствах Мінскай вобласці  па судамадэльнаму спорту Ганчароў Ілля, вучань 9 класса, атрымаў Дыпломы 1 ступені ў класе Ф-4-А і 1 ступені ў класе  Ф4-С, Бурак Уладзімір, вучань 9 класа,  узнагароджаны Дыпломам 2 ступені ў класе Е-600, Раманенка Уладзімір, вучань 8 класа,  атрымаў Дыплом 1 ступені ў класе ЕЛ.

Ганчароў Ілля ўзнагароджаны Дыпломам 3 ступені у спабрніцтвах Слуцкага раёна (мадэлі класа ФЕ4 С).

свернуть

Удзел у праекце "300 талентаў для Каралевы"

развернуть

Вучаніца  2 класа Кібалка Ксенія  11-12 снежня 2019 года ўдзельнічала ў рэспубліканскім  спартыўна-масавым праекце “300 талентаў для Каралевы”(трэнер Кібалка І.А.). Дзяўчынка паказала лепшы вынік у Мінскай вобласці,  а ў агульным  заліку заняла  15 месца сярод  49 другакласніц рэспублікі.    Віншуем і жадаем далейшых спартыўных поспехаў.

свернуть

Раённы турнір па шашках 4.11.2019

развернуть

Тараповіч Дзмітрый - 2 перамогі, Міхнева Насця, Лапаткін Матвей, Паслед Ягор. Каманднае месца - 1.

свернуть

Абласная спартакіяда "Каласок"

развернуть

12.10.2019

 Кібалка Настасся -2 месца

Скапупа Максім - 2 месца

Тараповіч Дзмітрый - 2 месца

свернуть

летняе мнагабор'е "Здароўе"( раённы этап)

развернуть