Нашы дасягненні

Удзел раённых спаборніцтвах па настольным тэнісе

развернуть

30.03.2021 Каманда ўстановы ў раённых занальных спаборніцтвах заняла 3 месца. 

свернуть

Кубок г.Минска и Минской области по судомодельному спорту среди юниоров «Защитник Отечества-2021»

развернуть

13 и 14 марта 2021 года в Минске прошел лично-командный зимний Кубок г.Минска и Минской области по судомодельному спорту среди юниоров «Защитник Отечества-2021».
  Учащиеся Илья Гончаров, Егор Кулинкович, Владимир Романенко, Дмитрий Тарапович, Кирилл Глушук, Никита Казанцев вошли в состав команды Вилейского района (педагог – Ролич Алексей Николаевич).
Илья Гончаров стал победителем в двух классах моделей: Ф4-В,С (радиоуправляемые модели из наборов) и С-6 (стендовые модели из наборов).

свернуть

300 талантов для Королевы. Кибалко Ксения 12 марта 2021 года

развернуть

 

 Кибалко Ксения, ученица 3 класса, участвовала в составе команды Минской области   в финале республиканского спортивно-массового мероприятия "300 талантов для Королевы", который проходил в г.Минск 12 марта 2021 года( тренер -Кибалко Игорь Анатольевич). В личном зачете Ксения заняла 2 место среди третьеклассниц  Минской области, 14 место -  Республики Беларусь.

свернуть

Спаборніцтвы па судамадэльнаму спорту. Люты 2021

развернуть

Каманда ўстановы адукацыі  пад кіраўніцтвам А.М.Роліча 24-25 лютага  прыняла ўдзел у рэспубліканскіх спаборніцтвах. Вынік - 4 месца. У абласных спаборніцтвах - 2 месца. У асабістых заліках дыпломамі адзначаны  Ганчароў Ілья, Глушук Кірыл .

свернуть

Лыжныя гонкі 2021

развернуть

У раённых спаборніцтвах па лыжных гонках, якія адбыліся 20 лютага 2021 года , ў   каманда ўстановы адукацыі   ў старэйшай  групе  заняла 2 месца .

 Стасілевіч Аляксандра ўвайшла у склад каманды раёна на абласных спаборніцтвах.

 

свернуть

Конкурс"Бабёр" па вылічальнай логіцы

развернуть

У   міжнародным конкурсе  па інфарматыцы і  вылічальнай логіцы "Бабёр-2020" прынялі ўдзел  12 навучэнцаў 4-9класаў.  Дыпломы 3 ступені атрымалі Анціпаў Арцём, Більдзюк Крысціна, Пінчук Кацярына. Дыплом 2 ступені- Тараповіч Дзмітрый.

свернуть

Снежны снайпер

развернуть

15 студзені 2020 года каманда навучэнцаў пад кіраўніцтвам Кібалка Ігара Анатольевіча ўдзельнічала у раённых спаборніцтвах  "Снежны снайпер". Вынікі:

 Сярод навучэнцаў 2009/ 2010 н.г. :Черная Алена -1 месца, Мушніцкая  Алена- 2 месца, Лапаткін Матвей -3 месца

2005/2006 г.н. :

Раманенка Уладзімір - 1 месца, Сліжэўская Ксенія - 1месца, Стасілевіч Вікторыя - 2 месца, Петрасян Артур- 3 месца

 2004 г.н. : Лапаткін Мікіта - 1 месца, Каркотка Яўгенія - 1 месца.

 

свернуть

Агляд -конкурс дзіцячай творчасці снежань, 2020

развернуть

У конкурсе удзельнічалі  Сліжэўская Ксенія  (Намінацыя "Вакальнае майстэрства" ) і Шарафановіч Надзея  ( Намінацыя "Тэатральная творчасць")

свернуть

Спартакіяда "ТэхнаСпорт" 26-28.09.2020

развернуть

Навучэнцы гуртка "Суднамадэліраванне" пад кіраўніцтвам педагога Роліча Аляксея Мікалаевіча прынялі ўдзел у XVIII рэспубліканскай спартакіядзе па тэхнічных відах спорту "ТэхнаCпорт".  Вучань 8 класа Кулінковіч Ягор заняў 4 месца  у класе  ФСР-ЭКО В 2,5 (мадэль кацера для групавых гонак з ДВС аб'емам 2,5 см. куб.),  вучань 10 класа Ганчароў Ілля - 2 месца  у класе ФСР-ЭКО(эксперт), мадэль кацера для групавых гонак з электрарухавіком,  Бурак Уладзімір заняў 1 месца у класе Ф5-Е(радыёкіруемая яхта).

свернуть

300 талантов для Королевы

развернуть

Кибалко Ксения 23.09.2020  заняла 1 место во втором этапе  спортивно-массового мероприятия "300 талантов для Королевы" , который проходил в г.Молодечно

свернуть

Конкурс "Живая классика"

развернуть

в  возрастной категории 5-6 классы:

диплом ІІ степени – Черная Елена

в  возрастной категории 7-8 классы:

диплом ІІІ степени  Слижевская Ксения

- в  возрастной категории 9-10 классы:

диплом І степени – Шарафанович Надежда 

свернуть

Итоги стендового моделирования май

развернуть

Итоги районного конкурса стендового моделирования

06.05.2020

По итогам конкурса определились победители и призеры в каждой из номинаций.

Номинация «Модели гражданской техники, собранные из наборов промышленного производства»:

1 место – Гончаров Илья, учащийся ГУО «Чурленский учебно-педагогический комплекс детский сад-средняя школа»;

2 место – Тарапович Дмитрий, учащийся ГУО «Чурленский учебно-педагогический комплекс детский сад-средняя школа»;

Номинация «Модели военной техники, собранные из наборов промышленного производства:

1 место – Кулинкович Егор, учащийся ГУО «Чурленский учебно-педагогический комплекс детский сад-средняя школа»;

1 место – Романенко Владимир, учащийся ГУО «Чурленский учебно-педагогический комплекс детский сад-средняя школа»;

2 место – Бурак Владимир, учащийся ГУО «Чурленский учебно-педагогический комплекс детский сад-средняя школа»;

   Номинация « Модели гражданской и военной техники, изготовленные из бумаги и картона»:

2 место – Гончаров Илья, учащийся ГУО «Чурленский учебно-педагогический комплекс детский сад-средняя школа»;

Поздравляем победителей и желаем успехов в техническом моделировании всем участникам конкурса стендового моделирования!

свернуть

Перамога ў рэспубліканскіх спаборніцтвах па зімовым шматбор'і "Здароўе"

развернуть

У рэспубліканскіх спаборніцтвах па зімоваму шматбор'ю "Здароўе" сярод навуэнцаў сельскай мясовасці Кібалка Анастасія заняла 1 месца ў асабістым заліку, які праходзілі у Навагрудку 26-28 лютага 2020 года і 2 месца ў камандным першынстве сярод навучэнцаў 11 класаў.

 

 

свернуть

Удзел у зімовым шматбор'і "Здароўе"

развернуть

Навучэнцы ўстановы адукацыі  у складзе раённай зборнай каманды  12 лютага прымалі ўдзел у  занальных спартыўных спаборніцтвах па зімоваму шматбор'ю "Здароўе". Каманда заняла 3 месца.

свернуть

Спаборніцтвы па судамадэльнаму спорту у г.Слуцку

развернуть

5-7 лютага навучэнцы установы адукацыі, члены гуртка"Судамадэліраванне", пад кіраўніцтвам Роліч Аляксея Мікалаевіча прымалі ўдзел у абласных і рэспубліканскіх спаборніцтвах па судамадэльнаму спорту ў г.Слуцку.

Кулінковія Ягор, вучань 7 класа, атрымаў Дыплом 2 ступені ў зімовым першынстве  Рэспублікі Беларусь "Гардэмарыны-2020"

  У асабістых першынствах Мінскай вобласці  па судамадэльнаму спорту Ганчароў Ілля, вучань 9 класса, атрымаў Дыпломы 1 ступені ў класе Ф-4-А і 1 ступені ў класе  Ф4-С, Бурак Уладзімір, вучань 9 класа,  узнагароджаны Дыпломам 2 ступені ў класе Е-600, Раманенка Уладзімір, вучань 8 класа,  атрымаў Дыплом 1 ступені ў класе ЕЛ.

Ганчароў Ілля ўзнагароджаны Дыпломам 3 ступені у спабрніцтвах Слуцкага раёна (мадэлі класа ФЕ4 С).

свернуть

Удзел у праекце "300 талентаў для Каралевы"

развернуть

Вучаніца  2 класа Кібалка Ксенія  11-12 снежня 2019 года ўдзельнічала ў рэспубліканскім  спартыўна-масавым праекце “300 талентаў для Каралевы”(трэнер Кібалка І.А.). Дзяўчынка паказала лепшы вынік у Мінскай вобласці,  а ў агульным  заліку заняла  15 месца сярод  49 другакласніц рэспублікі.    Віншуем і жадаем далейшых спартыўных поспехаў.

свернуть

Раённы турнір па шашках 4.11.2019

развернуть

Тараповіч Дзмітрый - 2 перамогі, Міхнева Насця, Лапаткін Матвей, Паслед Ягор. Каманднае месца - 1.

свернуть

Абласная спартакіяда "Каласок"

развернуть

12.10.2019

 Кібалка Настасся -2 месца

Скапупа Максім - 2 месца

Тараповіч Дзмітрый - 2 месца

свернуть

летняе мнагабор'е "Здароўе"( раённы этап)

развернуть